סיפורים ותודות

שלום כבוד הרב,ברצוני להודות לך שבזכותך אחרי טיפולי פוריות רבים הצלחתי להיכנס להריון!

התקשרתי לך בזמנו לשאול משהו על ההזרעה והשיחה גלשה ואמרת לי דבר חשוב מאוד "צריך לקיים יחסי אישות כל יום אפילו בשבת עצמה" וחודש אחרי השיחה עשיתי הפסקה מהטיפולים ובאמת השתדלנו כל יום גם הרבה אחרי הטבילה  והיה לי ביוץ מאוד מאוחר כמעט שבועיים אחרי מקווה ונקלטתי להריון, לפני חודש נולדה לי בת מקסימה!! תודה רבה לך על עבודת הקודש שאתה עושה! אתה מציל המון זוגות ישר כוח!

שלום הרב. את הסיפור אשמח שתעביר לכל מי שמתמודדים עם מקרים כמו שלנו. אני חולה במחלה הורמנלית שאחת מההשלכות שלה היא מחזורים לא סדירים ולפעמים נעדרים לחלוטין לתקופות ארוכות וביוץ מועט. בנוסף גילינו שכבר כשיש ביוץ הוא בדרכ מופיע בשבעה נקיים. לאחר שנה של נסיונות כושלים להכנס להריון פנינו אל הרב והוא הנחה אותנו כיצד לבצע בדיקות כך שאוכל לבצע הפסק ולספור שבעה נקיים אחרי ארבעה ימים וסת, מה שמעולם לא עשיתי לפני. באותו נסיון ראשון נקלטנו והיום אנו חובקים בת מהממת. בנוסף בתקופה בה בעלי היה בצבא ולא התראינו כמעט, הרב בדרכו הצנועה עזר לנו בכל דרך כך שנהיה מותרים בזמנים שבעלי חזר הביתה. העזרה והתמיכה של הרב החל מיום ראשון שלנו כזוג נשוי עזרה לנו רבות גם בזוגיות וגם להפוך להורים. תודה רבה על מענה בשעות לא שעות ותמיד רצון לעזור. אני מבקשת מכל זוג שנצב מול דילמה שלא יתבייש ויפנה לרב. לא הביישן למד.בנתיים כל הזוגות שהפנינו חזרו מהרב שמחים. תודה רבה!

בוקר טוב!! בע"ה היום נכניס את בננו בבריתו של אברהם אבינו בשעה 15:00 באולמי…

לאחר זמן ארוך שלא הצלחנו להיכנס להריון, ברוך ה' זכיתי ללמוד הדרכת כלות מפי הרב בן שלמה. גיליתי שיש לי ביוץ מוקדם ופספסתי בכל חודש את האפשרות לזכות להריון. בעזרתך קיצרתי את הוסת כיון שלא היתה וסת אלא כתמים כ7 ימים שהתקצרו ל4 וזכיתי להיפקד וללדת בן מתוק.

כבוד הרב, תודה רבה לך על העזרה והסיוע. אתמול,  כחודש אחרי לידת בתנו, צלצלתי כדי לשאול שאלה לגבי הבדיקות, ובזכות ההדרכה של הרב זכיתי להבין שאני יכולה לטבול כבר. כך הרווחנו שבוע שלם יחד. תודה רבה לרב. הפניתי גם את גיסתי להיוועץ ברב. גם היא כחודש אחרי לידה עם פיסורה וטחורים ועוד לא טבלה. אמרתי לה לצלצל בהקדם לרב.                       

שלום כבוד הרב. אני כותבת לך את הסיפור האישי שלנו בכדי להודות לך על העזרה הגדולה.

לאחר לידת בננו הבכור, נטלתי גלולות למניעת הריון ליותר משנתיים ברצף. כשרצינו להכנס להריון נוסף, הפסקתי עם הגלולות, אך הגוף שלי לא היה מאוזן מבחינה הורמונלית והווסת שלי הגיעה כל 24-26 יום, כך שכמעט חצי שנה לא הצלחנו להכנס להריון בגלל שפספסנו בכל חודש את הביוץ שנפל על ימי השבעה נקיים. התקשרתי אלייך ובזכות הייעוץ שלך הצלחנו להכנס להריון וכיום אנו חובקים תינוק מתוק בן חודש וחצי.

תודה רבה על העזרה ובע"ה שנשים נוספות יזכו לכזו שמחה ואושר בביתם.

 

שלום הרב, אני כעת מתכוננת ללידה, ורציתי להודות לך בשמי ובשם בעלי  על שהדרכת אותנו בעניני טהרה המורכבים מאז החתונה  משום שבעלי היה בצבא, וגם בעניני פוריות איך לא להפסיד את הביוץ.

ופעם כשנסעתי לשבת לצבא להיות עם בעלי היה יום שישי והייתי צריכה לטבול אך כמובן שאין מקווה בבסיס, ושאלתי אותך מה לעשות במצב כזה

ואמרת לי (להפתעתי) לא לוותר ולטבול בשישי בצהרים לפני הנסיעה הארוכה שארכה מספר שעות ואף מצאת לי בלנית שתעשה זאת ובאותה שבת זכיתי להיכנס להריון, תודה רבה על הכל!!

אני מתרגשת מעצם זה שהרב שלח לי כל כך הרבה מידע בנושא. תודה רבה לרב. אקרא את ההודעות כולן אי"ה.                       

הרב תודה רבה לך.

אני ממש לא מפסיקה לבכות מרגע ששוחחתי עימך וקראתי את ההודעות ששלחת אלי. שינית לי את על הגישה לדבר. אני עד עכשיו הייתי רק בראש שצריך להחמיר ונתת לי תקווה שאפשר לשאול ומותר לחשוב שדברים יכולים להיות אחרת חוץ מרק להחמיר. תודה רבה

 אני יכולה לגמרי להעיד שאנחנו היינו בטיפולי פוריות שלוש וחצי שנים ולא נקלטנו ואחרי שיחה אצל הרב בשעלבים יש לנו היום 4 ילדים בחמש וחצי שנים.. ב"ה.

רציתי לשתף אותך במה שכתבתי לחבירה שלי (גם היא חרדית) על הפסיקות שלך ושאני הולכת אחריך.

אני מפיצה זאת. הנה דוגמא אחת שכתבתי (מקווה שלא הגזמתי ושהבנתי נכון):

שלו' לך ט… פורים שמח. התלבטתי אם לשלוח לך. נראה לי נכון. יש לי רב חדש מדהים! אמנם לא חרדי אלא דתי לאומי חזק עם כיפה שחורה, אך המון חרדים באים אליו בגלל חוסר ההבנה של רבנים רבים כמו שקרה לי. עשיתי בגללו וואטסאפ כי הוא אמר לי. הוא מקבל מראות בוואטסאפ אחרי שמדברים איתו טלפונית. הוא שלח לי עכשיו המון מכתבי תודה של נשים שהיו בלי ילדים ועם כל מיני בעיות. יש לו גישה של הרבה היתרים והוא מסתמך על כמה רבנים מהעידה החרדית ירושלים. בררתי עליו המון והוא תלמיד חכם גדול. ממליצה לך לקרוא ולדבר איתו. הוא מדבר בפעם הראשונה שעה בטלפון! כי הוא מקשיב לכול פרט כולל הזוגיות כולי ורק אז פוסק. נשמע בהתחלה משונה אבל בררו לי עליו אצל תלמידי חכמים והוא בסדר גמור. חברות שלי צדיקות גם מתייעצות איתו. בהצלחה!

קראתי את מה ששלחת. ולפני הרבה שנים כשדיברתי איתך בפעם הראשונה זה בדיוק מה שהרגשתי. לא ידעתי כלום מכלום. זה היה ממש אחרי שחזרנו בתשובה והחמרתי כל כך סתם. ואז כשדיברתי איתך כל כך  נזפת בי ואמרת לי שאני מזלזלת בזוגיות ושתמיד צריך להחמיר בזוגיות קודם ואחכ בנידה.וכל כך התרגשתי והערכתי אותך על כך. הופתעתי כי הכי פשוט זה להחמיר כמו שרבנים אחרים עושים או שאנחנו עושות לבד בבית. והגדולה והחכמה והצדיקות היא מכל הידע הזה להחמיר בזוגיות ולהתיר איפה שאפשר. וככה אני מטיפה ואומרת לכולן. לכל מי שמחמירה וחושבת שהיא חכמה אני אומרת לה כמה זה זלזול לחשוב ככה ומיד מפנה אותה אליך. תודה רבה רבה על הכל. בהערכה גדולה…

שלום הרב,

אני השתתפתי בקורס מדריכות כלות שלימדת וחשבתי שאתה יכול לפרסם את הסיפור שלי לתועלת לשאר זוגות.

 

אני בת 45 ועברתי 11 הזרעות ו 15 הפריות מבחנה (עם כל הטיפולים הקשים הכרוכים בכך) ולא זכיתי להיות בהריון באף אחד מהם. אך כשניסיתי להרות באופן רגיל זכיתי להרות וללדת 5 ילדים בריאים ושלמים. הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו. תודה רבה על הכל.

יש לכם שאלה ? מוזמנים לפנות אלינו!